| dayanaa a întrebat:

Caut de ceva timp niste teste serioase psihologice? Ma poate ajuta cineva?happy Ceva gen cele de la academia de politie? :*

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Testele psihologice ca la academia de politie nu stiu daca ai sa gasesti pe internet deoarece ele trebuie analizate atent de un psiholog specializat pe asa ceva. in schimb, stiu siteul psihoteste.ro unde sunt o gramada de teste interesante. daca mai astepti inca 2-3 ani, vi la mine si iti dau eu teste cate vrei, doar sunt psiholog in devenirelaughing