| Ionut2332 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste modele de teste psihologice pentru penitenciar/politie?

1 răspuns:
| Sara1248 a răspuns:

Doar un psiholog te poate ajuta cu asta. Nu cred ca exista pe internet modele. Intreaba-ti profesorul de la liceu, cu siguranta te va ajuta. Sunt niste teste la care doar cei din domeniu au acces si costa extrem de mult, profesoara mea mi-a spus ca in jur de 3.000 lei, deci mai bine faci cateva ore in particular cu un psiholog daca vrei sa ti se explice niste lucruri. Eu am facut atat la scoala, cat si in particular, cu doua profesoare diferite. La liceu doar mi se dadeau testele respective sa le lucrez, insa am facut doua ore in particular si m-au ajutat muuuult mai mult. Am luat testul psihologic in vara, deci e traita experienta laughing