| geanina86 a întrebat:

"Caut dj pentru un post de radio informatii pe id de mess- radiospacemusic...sa aveti cat de cat experienta in asa ceva...va astept"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt good_dj_cosmin sunt interesat de propunerea ta cu o conditie sa ai asc ca doar nu vb singur.am experienta in sam am mai fost la 3 rado (radio95craiova, radio8lupeni, radio_infinite_love)am casti mic si tot ce imi trebuie daca nu imi dai acc contacteazama la adresa de mess djflorinel52 oferta este valabila si pentru alte radio