| Never4ever a întrebat:

Caut parteneri de conversatie happy ) rog seriozitate, criterii:
-Sa asculte rap/hip-hop
-Varsta: 14-17 ani
-Sa joace metin
-Sa fie rapidist (optional)
-Sa fie ateu (optional)
-Sa scrie corect gramatical -IMPORTANT
-Sa ii placa anime-urile -otaku 4 ever laughing
Cam atat cred, sper sa nu fi omis ceva. Glumele de prost gust nu-s primite aici! Asadar, e cineva ce se incadreaza cerintelor?

4 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Cauta pe Omegle...

| AlexutzaBha a răspuns:

Buna! eu ma incadrez ceriontelor am 15 ani imd 16, joc metin, scriu corect gramatical( poate mai intra o mica greseala) ascult orce fel de muzica si rap/hip-hop da nu manele le urasc de mor... si cred ca atata ma incadrez happy

| AlexutzaBha a răspuns (pentru AlexutzaBha):

Cerintelor* scuze mia scapat

| Never4ever explică (pentru AlexutzaBha):

Baiat vreau! laughing