| carminaburana43 a întrebat:

Caut persoane nascute pe 3 iunie 1962 sau pe 3 octombrie 1971.

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Ce grozavi sunt acesti @anonimi. Stau dupa un perete și aruncă o piatră în cineva, bucurându-se apoi în prostia lor, ca nu au fost descoperiți. De ce nu aveti curajul să vă declinati identitatea?
Decât a-ți fi dat aceste răspunsuri mai bine era să fi făcut altceva mai util pentru educația voastră. Nu confundați "bășcălia de la colțul blocului cu un site intitulat: "Toți pentru unul", voi nu faceți parte din acei "Toți"

5 răspunsuri:
| carminaburana43 explică:

Sa va fie rusine! Eu caut suflete pereche nu mizerii ce ai scris tu acolo.

| carminaburana43 explică:

Mersi din suflet assiris.

assiris
| assiris a răspuns:

Nu ai pentru ce să-mi multumști @carminaburana43, am dat un răspuns de bun simț acelor anonimi care fac parte dintr-o categorie ce nu poate fi numită "oameni" care încurcă "bășcălia" cu seriozitatea, azi, când întreaga planetă se confruntă cu ură, răutate între oameni, incultură, intoleranță, mediocritate... și se poate continua. Unde crezi că vor duce toate acestea?
Omenirea este pe muchia prăpastiei cu tot ce se întâmplă zi de zi și noi cei mărunți, ne batem joc unii de alții caci raspunsurile acelor "CURAJOȘI ANONIMI" nu pot fi încadrate la categoria "glume"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 500 de fete curve!