| nicol_8367 a întrebat:

Caut un baiat, Nistor Liviu Florin.Prin 1996 locuia in Slatina si practica Karate la clubul Dinamo.Nu mai stiu nimic de el si as vrea sa il revad dar nu am nicio informatie.Ma poate ajuta cineva? Adresa mea este any220481@yahoo.com

1 răspuns:
| Emeraude a răspuns:

Informeaza-te la Primarie, poate are acolo acte inregistrate care te pot ajuta. De folos ar fi si datele de la un ultim recensamant al judetului sau la Evidenta Populatiei thinking O ultima solutie ar fi Arhivele Statului.
Aici nu stiu ce sanse ai sa dai de el!
Succes, pa-pa!