| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? imi invat limba romana acum si nu prea am multi prieteni care stiu limba romana foarte bine,,, si as vrea sa caut niste amici sunt din CTa,,, id amrachtar@yahoo.com multumeschappy funda happy

5 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Bai,tu esti tampit?

| achtar a răspuns (pentru alexandra2859):

Dar de ce ca sunt tampit? eu nu inteles? poti sa explici va rog, mersi.

| alexandra2859 a răspuns (pentru achtar):

Aaaa,esti tampit.Se vede.

| achtar a răspuns (pentru alexandra2859):

NU sunt tampit, cred ca esti tampita rau de tot, mersi

| alexandra2859 a răspuns (pentru achtar):

Aaa cineva a invatat romana stai ca tio spun pe alta limba, esti stupid boy sau prost sau pe greaca βλaμενο. thankshappy