| NthtoShare a întrebat:

Caut un program de editat imagini ce pune pozele tale in diferite ipostaze. Am vazut una in care poza era un tablou pe care il desena un pictor, sau alta in care era o tipa ce tinea poza ta in mana, ca un poster. Ma poate ajuta cineva? Please...

Răspuns Câştigător
| Oktavian a răspuns:

Acceseaza www.picjoke.com este un site online in care cum spui tu pune poze in asa ipostaze dorite.

4 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Acceseaza www.picjoke.com este un site online in care cum spui tu pune poze in asa ipostaze dorite.

| Oktavian a răspuns:

Acceseaza si siteul www.imikimi.com dar in el e mai greu!

| KristinnaKr a răspuns:

Mda fa-ti poze pe www.photofunia.ro sau com vezi si uh km mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da photo funia