| RippyngDenis a întrebat:

De cateva zile, ma tot stresez si caut prin tot Google-ul un program de editat pozele contre-jour. Ma poate ajuta cineva? Stie cineva vreun program cu care pot face asa ceva?
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai poze contre-jour si vrei sa le editezi? Sunt destule programe online si download!
Ai poze normale si vrei sa le faci contre-jour? Asta nu se poate! Contre-jour este o tehnica din arta fotografiei.Probabil cu Adobe After Efects poti adauga o iluminare falsa din fata camerei si subiectul din poza sa iasa in umbra.

| RippyngDenis explică (pentru neluL):

Iti multumesc mult! Cu raspunsul tau m-ai facut sa nu imi bat capul cu anumite programe. Mersi inca o data.

| neluL a răspuns (pentru RippyngDenis):

Cu placere! wave bye, bye

4 răspunsuri:
| Eugeniusu a răspuns:

http://pixlr.com/ Sper ca te-am ajutat, funda?