| Antonik a întrebat:

Ce ai alege: un gloss stralucitor sau o bratara de scumpa?

Răspuns Câştigător
| Andreea_1745 a răspuns:

Eu asi alege o bratara scumpa si de bun gust.Bine e ok si un gloss dar fiecare cu gusturile lui.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îmi permit o brăţară scumpă pot avea şi un gloss strălucitor.
Pa, pa.

| User a răspuns:

Un bmwbatting eyelashes

| Hmmmm a răspuns:

Gloss nu folosesc, bratari folosesc rar.eu sunt cu ceasurile, gentile si esarfelebig grin
cred ca nu as alege niciuna pentru ca nu mi-ar folosi niciuna la nimic. dar daca tot insisti...as alege bratara.glossul se termina prea repede, bratara tine mai mult.

| mymy a răspuns:

O bratara scumpa :*

| Oxanna a răspuns:

Paaai...hai sa gandim logic: glossul*la mine) in 2 saptamani e gata, iar bratara, intr-o saptamana( daca este absolut superba si o port zilnic, se rupe(depinde si de grosime) asa ca le-as alege pe aman2happy sau niciunul, pentru ca oricum aman2 sunt gata imediatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place tot ce are legatura cu buzelelaughing, deci gloss'ul.