| mihaicaulea a întrebat:

Ce ai face daca ar porni un cutremur cand esti pe budă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai c***a pe tine de frica laughing

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Oarecum amuzant desi nu prea placut. Am terminat de citit o carte aseara. Faptul ca o persoana era la baie in momentul unei explozii i-a salvat viata. S-a prabusit cladirea dar ea a scapat cu viata. Parintii ei au murit. Incerc sa raman calm si sa gasesc cea mai buna solutie.

| Barajag a răspuns:

Mi-as continua treaba, doar nu ai vrea sa ma salvez cu pantalonii in vinelaughingCe-o fi, o firolling on the floor

Stefan
| Stefan a răspuns:

În situatia ca ar avea loc un cutremur nu conteaza unde te afli in acel moment, problema se pune, cum scapi cu viata.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cruce.

| nobody_9468 a răspuns:

Continui ceea ce am de facutlaughing

| criss:) a răspuns:

Offf.as suna-o pe mamilaughingglumeam... mi-as continua de citit revista, daca o sa mai am cu ce si o sa stau cat se poate de calmalaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Mi-as termina calm... treburile :d si apoi sa vad ce fac mai departe laughing

| alecs871 a răspuns:

Hohoo, e de bine, ma scapa de o "mare povara".

| vyo a răspuns:

Haioasa intrebare.

| motanelul a răspuns:

O sa fii norocos toata viata daca ai cazut in buda, eu mi-as trage calm pantalonii si as iesii afara. laughing

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru motanelul):

Eu M-as pune in WC si as trage apa ca sa dispar laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

As sari pe geamlaughing

| zumba zumba a răspuns:

Pai sa dea domnu sa ma prinda la wc din curte ca daca ma prinde la cel din baie plec cu rahatelul la poponet

| Adela_9686 a răspuns:

As lua-o la fuga cu pantalonii in vine laughing

| vlad_2439 a răspuns:

Iti vine rahatu pe cap