| dewix a întrebat:

Ce ai face daca l-ai intalni pe Dumnezeu in persoana?

4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Sincer nu stiu.Cred ca l-as intreba multe lucruri cum ar fi de ce oameni buni traiesc putin si cei rau multsad

Răspuns utilizator avertizat
| Alex >D a răspuns:

Doamne, da ce i-as face! L-as prinde si l-as... lua la! o bere happy. Dar nu exista, deci o beau singur...

| danielacs a răspuns:

Nu stiu! Nu m-am gandit la asta pentru ca sunt sigura ca nu il voi intalni niciodata! Dar daca totusi s-ar intampla l-as ruga sa imi indeplindeasca o dorinta big grin ca el le face pe toate si dorinta mea nu ar fi asa marewinking