| MadaTeIntreaba a întrebat:

Crezi in Dumnezeu? Daca te-ai intalni cu el ce i-ai cere?

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Da si i-as cere sa-mi ierte pacatele

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi aș putea să fac o carte cu întrebări pentru Marele Barosan:
-De ce în Vechiul Testament îndemna la crimă și în Noul Testament ne spune să nu ucidem?
-Dacă Iisus i-a ieșit Mariei pe gură ca să rămână virgină?
-Dacă în iad o să ard în cazane sau e doar o hiperbolă și o să ard în oale?
-Dacă în iad se ascultă metal și dacă pot să mă întâlnesc acolo cu amicii mei?
-De ce omoară oamenii în chinuri?
-De ce îi lasă pe unii să moară de foame?
-O să primesc o casă pe piloni pe malul mării?

| KodrutZ a răspuns:

Nu, si i-as cere sa se duca draq!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da i-as cere un ferrari pe baza de energie solara si un ipad5 si 2 uzzi si sa ma teleporteze in anul 0001

Răspuns utilizator avertizat
| ShowTim3 a răspuns:

1.I-as cere sa imi ierte pacatele si ca am crezut mai mult, sau mai putin in el.
2. I-as cere a 2-a sansa (in caz ca am gresit ) si sa imi dea ceva de facut, fapte bunebig grin / oricum i-as cere asta si daca as ajunge in rai, m-as plictisi acolo o eternitate. ce dracu sa fac? 104828743653573539 de ani? si mai sunt pana se termina numarul, laughing sa joc acolo counter strike? pai dupa 10000 de ani dau head shot cu ochii inchisi.
3.L-as invita la o partida de poker big grin sa dovedesc ca nu e atot puternic (asta daca nu triseazawinking si cei mai buni o fac )

| BlackHorizon a răspuns:

Da cred si "daca m-as intalnii cu el(cea ce facem fiecare dintre noi in fiecare zi) i-as cere sa va dea minte ca sunteti redusi.

| ykrabor a răspuns:

Da. Sa imi ierte tot ce am facut gresit si sa moara toti prostii. happy

| pisoiul007 a răspuns:

Sa moara maelistii, fanii lu' gaystin bieber si toti cocalarii jemekeri care critica rock-ul cand habar n-au cu ce 'se mananca"! huo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in amici imaginari / daca mas intarni las ucide ca ma creat

| geoox550 a răspuns:

I-as multumi, nu i-as cere.

| Florin_6699 a răspuns:

I-as cere un joit si so ard pe mata barkyro, mai bine ai cere sa le dea minte la prosti. cred ca ti-ar indeplini dorinta

| GalaxYC a răspuns:

Cred in Dumenzeu si daca ar fi sa ma intilnesk cu el i-as cere sanatate familiei mele doar atit.

| Copiiidela402 a răspuns:

Idem @Irina41099

| Rusnac_Auritsa_1995 a răspuns:

Da eu cred da cind vine dumnezu a 2 oara pe pamint atunci ce se va intimpla nu stiti dar eu va spun sfirsitul lumii=(