Ce ai face dintr-un tub de hartie igienica?

Anastassia Elias este o frantuzoaica indragostita de frumos si determinata sa contureze scene induiasatoare chiar si acolo unde, aparent, nu le e locul. Ca de exemplu, intr-un tub de hartie igienica.

Dincolo de inventivitate, ce e de apreciat e precizia taieturilor si rabdarea pentru montarea figurinelor atat de mici. Data viitoare cand aruncati un sul de hartie la gunoi, ganditi-va ca, in lumina potrivita, ar putea fi o rama ideala pentru o compozitie.

Puteti vedea mai multe imagini aici

Alexandra - TPU

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumos, într-adevăr. Originală idee. Iar jocul de lumini și umbre e delicios...

| mgtow a răspuns:

Interesant.

| Hmmmm a răspuns:

Teaca pentru "sabie"...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ar fi drăguţ dacă ar avea şi puţină culoare...Lumea nu e mereu doar în alb şi negru...

| ღDiissyღ a răspuns:

WoW...si eu vreau sa fac dar nu stiu cum!

| Xtadelo a răspuns:

Genial :X

| Anonima264 a răspuns:

Foarte frumos!
Oare cum se fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cati microbi sunt pe acele tuburi?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cât de vechi, cred că am mai văzut imaginile astea de 5 ori pe diverse site-uri până acum.

| blueSky_3324 a răspuns:

Woow! Impresionant! intr-adevar, l-as inveli intr-un amabalj frumos, i-as acoperi un capat si as face un suport de pixuri si creioane pentru birou

| ℜëßëℓå a răspuns:

Cat de fromos!

| Gabriel_Lazar_1982 a răspuns:

Este minunat