| Emma2313 a întrebat:

Ce ai facut toata vara asta? Cu cine tei distrat cel mai mult? Ai facut un lucru de care sa fi mandru?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am muncit, m-am distrat cu prietenii, chiar ieri am fost la un concert cu prietenul si cu prietenii mei si ai luiwinking

| IrinaAndreea a răspuns:

A fost prima vara in care am stat relaxata de la inceput pana la sfarsit, pentru ca nu am mai avut de facut teme, de dat Bac-ul sau de inscris la facultate. Am stat pe acasa, la PC, m-am uitat la filme, am iesit cu prietenii, m-am plimbat in fiecare seara cu iubitul, am fost la mare si la tara si mi-am facut un tatuaj. big grin

| HardcoreCountry a răspuns:

Pai a fost o vara foarte frumoasa, dar deja astept scoala. Mi-e dor de colegi si de profesori. Am facut un lucru de care sa fiu mandra, m-am indragostit cu adevarat pentru prima data. Stiu ca nu e iubire, este doar o "dragoste de copii" ca sa-i spun asabig grin. Am facut si lucruri de care nu sunt mandra, cum ar fi faptul ca am inceput sa fumez, sa beau si mi-am inselat prietenul. Dar toti mai facem si greseli...eu sper sa reusesc sa le rezolvbig grin

| DaniiWtf a răspuns:

Da. M`am distrat de minune.Plus ca a fost si inca este prima oara in care m`am indragostit calumea.