| SilentRain a întrebat:

Ce ai visat cel mai recent?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Că dau răspunsuri folositoare pe TPU și mă dau la Natalia. Ce coșmar, m-am trezit transpirat și speriat.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca am cazut cu tiru intr-un sant apoi a iesit singur din el si era nou fara daune. Apoi am lovit o masina mica si cand se uita soferu in spate sa vada m-am trezit

| RAY a răspuns:

Ca imi pomenesti numele pe TPU si ghici ce s-a implinit visul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestii banale, de parca as fi fost treaz.
M-am ofticat, asa ca m-am trezit.

| Freya1 a răspuns:

Pe bunica mea.
A murit acum vreo 2 3 ani si mereu am fost trista ca nu am vizitat-o si a murit fara sa ma vada.Iar recent am visat-o ca ma tinea in brate, radea si imi spunea ca o sa fie bine.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ca am emigrat in Canada.

| HadesSs a răspuns:

Era un vis p. orno nu pot sa iti dau detaliilaughing

| CleanHeart a răspuns:

Idiotenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O persoana moarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt singurul om printre extraterestrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teroristi cu sombrero.

| AlexDarius3 a răspuns:

Ca am luat trojan de pe un server de cs 1.6 si ca niste prieteni gay umblau pe omegle cu pozele mele. sad

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Ca ma impiedicam si cadeam in nas.

| Ievi a răspuns:

Am visat o baba ce imi statea pe piept si se holba la mine si-mi lua aerul, parea foarte real laughing eram paralizat de frica

| Nicopikola a răspuns:

Pai stai sa vezi.

Totul a început când mergeam pe strada și am căzut intr-o gaura de canal. acolo se ascundea o zâna care ma transformat intr-o sirena cu cap de unicorn și cu aripi de înger...
stiu. Cel mai ciudat vis

Funda?