| Archy37 a întrebat:

Ce alegetzi intre skype si messenger!
Va rog mult de tot argumentatzi!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Messengerul cu siguranta pentru ca merge mult mai repede, e usor de folosit. De Skype am fost dezamagita; dupa ce l-am instalat de 4 ori nu a mers niciodata + ca pe Skype intrii numai pentru. a vorbii la microfon sau pentru a te vedea la web. Nu am microfon, asa ca prefer
messengerul.

3 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Pey la skype ai nevoie de microfon si optional camera web.Deci aleg messuhappy

| Skylar a răspuns:

Messenger pentru ca are o interfata mult mult mult mai rapida si mai usoara de folosit

| Archy37 explică:

Ms mult tuturor pentru ca m-ati facut sa inteleg de ce multi prefera messssul!