| LisaJulie a întrebat:

Ce alte activități aveți în afara de statul la televizor?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Por.nub

| J0B0MAT a răspuns:

Statul pe tik tok.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stau la televizor, nu mai am asa ceva, in schimb cand vreau sa ma odihnesc stau la calculator.In rest fac toata treba din casa.

| sammie a răspuns:

Fac mancare, fac curatenie, merg la magazin etc. D-abia mai am timp liber.

| TheGentleman a răspuns:

Eu nu mă uit la TV decât dacă e fotbal, Motorsport (F1, MotoGp) ori pe Netflix, HBO Go, Disney+, SkyShowtime

În schimb mă uit la podcasturi și emisiuni: Starea Nației Faiăr Silviu, Zlăvog Live, Statistic Vorbind, Radu Țibulcă etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe scaun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plimbat in natura, dans, citit, shopping, răspuns la întrebări pe TPU.

| Standt a răspuns:

In afara de TPU, vrei sa intrebi. Nu am mai deschis televizorul de cateva luni. Ma bate gandul sa-l scot de la abonament.
In afara de activitatile casnice, citit, plimbari, plimbari lungi, o vizita la o galerie de arta, cam din astea. Cand ploua zdravan ca acum, intru pe TPU. happy