| dolcEE a întrebat:

Ce amintiri amuzante aveti din copilarie?happy

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Acum imi vine in minte doar una. Eram in ajunul Craciunului, parca, acum muuulti ani[aveam 10 ani] si mi-a zis mama ca imi ia ceva, iar eu, fetita mica si proasta, am sarit in sus de bucurie. Dar uitasem ca sunt in pragul usii, si am cazut in mijlocul casei, mi-am speriat toata familia, dar eu m-am ridicat si am inceput sa rad in timp ce mama vroia sa sune la spitallaughing

| victtor a răspuns:

Am fost singurul copil care s-a urcat pe scoala si stateam pe margine si ma radeam de altii si invatatoarea se tipa la mine sa cobor si eu muream de ras laughing
si am fost cel mai mare cocotzat din zona happylaughing)