| bateaiulia a întrebat:

Ce amintiri amuzante aveti?

4 răspunsuri:
| GoldDust a răspuns:

Eram cu fetele la piscina si fiecare dintre noi ne straduiam sa aratam celorlalte ce figuri stim, iar la un moment dat una dintre ele da sa se rostogoleasca inapoi in apa (piscina avand 70cm rolling on the floor ) si se... "blocheza" cu capul la fund si cu picioarele in sus. Din 4 persoane doar eu am sesizat si m-am repezit s-o ajut, alegandu-ma cu un picior fix in freza rolling on the floor. Abia dupa ce am cazut peste piscina, iar Ioana (tipa care mai avea putin si se ineca) s-a ridicat la suprafata, abia atunci si-au dat si celelalte seama de toata treaba rolling on the floor toate au crezut ca toata faza a fost doar de amuzament...

A fost funny dupa ce ne-am revenit... mai ales ca eu am stat in piscina cu o ditamai punga de gheata pe fata laughing

| alinzz a răspuns:

Aveam 9 ani eram in excursie la cluj.stateam cu pretenul meu, cisti pe scaune la telefonul lui cristi tot suna unul ''homie'' si tot statea pana ca vali ( piticu clasei a luat telefonul si a raspuns ) vali o intrebat furios : Cine ii? Mami ma cristi mami! neam ras toata excursia laughing

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Cand am stat blocata 3 ore in ultima camera a lui bunicmea(a 5a). iar in alea 5 ore varamea a vrut sa sparga geamu cu barosu.

| bateaiulia explică:

@Teodora dacai stat blocata3 ore cum in alea 5 ore a vrut varata sa sparga usa cu barosul?