| Darianbossu a întrebat:

Ce animal ati simtit ca este viata voastra(daca ati avut unul)?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Motanul meu a fost viata mea.El, in prezent, numai este.Dar si acum, nu s-a schimbat absolut nimic.Sti de ce,pentru ca animalele de companie sunt mereu langa tine cand ai nevoie,cand simti ca,numai poti,cazi in gol,sau alte stari, si sunt acolo, si sufera si ele cu tine.Dar mai ales, ele nu te parasesc niciodata.Iar, motanul meu ma stie de cand m-am cunoscut.De atunci era in casa.Si iti spun eu ca iti vine greu cand vezi ca numai e.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

În prezent, am un rechin. Tare gingaş mai e.
De curând, mi-a murit scorpionul. Dumnezeu să-l odihnească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicuta mea. Nu imi pot imagina viata fara ea. Mereu vine in bratele mele, toarce si parca intelege ce simt.O iubesc mult!

| Stellla21 a răspuns:

Cand eram mica aveam un peste in acvariul din camera ♥ acum nu mai am nevoie de peste

| JulyanneFromWishBand a răspuns:

Catelusa mea Lady.Stiu ca suna cam penibil, dar parca intelege orice cuvant pe care il rostesc.Nu stiu ce m-as face fara privirea ei dragalasa.