| împreunăfacembine a întrebat:

Ce aplicatii aveti pe telefonul vostru? Ce functii interesante aveti pe telefon?

2 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Salut. Meme Generator pentru telefon sau tabletă

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un Huawei cu aplicatie "Sanatate". Aia imi place, imi spune cat de lenes sunt. Poate am sa-l conectez la un ceas dăștept, daca vreodata reusesc sa ma apuc calumea de sport.
Cea mai de rahat aplicatie din telefonul meu - TikTok... Un mare gunoi, l-am pus de curiozitate si m-am speriat de cata saracie si prostime avem in tara.