| asy25 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview Q1? cum merge, tine bateria, are ceva aplicatii mai interesante?

1 răspuns:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Are un prietenhappy eu am Allview f3 sensy.dar acum cateva zile am loat Samsung galaxy gio...si i l-am dat mamei... eram multzumit de telefon si prietenul meu e foarte multumit de el, merge bine wifi`u aplicatii preinstalate are dar nu jocuri daca iti place ia`til mie nu`mi plac telefoanele qwerty gen Black Berry