| SelenaTpu a întrebat:

Ce aplicații (interesante) aveți pe telefon?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Lens,am gasit-o in bara de cautare googleSi utila totodata.

Pedomentru -contur de pasi, imi masoara pasii, caloriile arse si km parcusi intr-o zi

| PainTech a răspuns:

► Reddit : aplicatie care contine mai multe categorii (subreddituri) care functioneaza in mare parte ca un forum
► Digi Online : daca ai abonament la cablu digi ai acces la multe canale TV pe telefon, am folosit-o foarte rar dar in cazul in care sunt undeva departe de casa pentru mai mult timp e utila
► Youtube Vanced : fara reclame (sare chiar si peste promovarile din video mai nou), poti inchide ecranul si sa asculti muzica linistit.
► Stocard : pastreaza toate cardurile de fidelitate pe care oricum nu le folosesc
► Waze : destul de utila mai zice chestii interesante in timpul mersului
► Mero : Programari online la tuns

| Brizbriz a răspuns:

Joacehee hee

| Octavian81 a răspuns:

Plane Finder - aplicatie ce iti arata toate avioanele care zboara in momentul respectiv;
Volcanoes & Earthquakes - iti arata ce vulcan erupe, unde e fata de tine sau cutremurele, in timp real.

| Gândesclarece a răspuns:

Nu exista aplicații interesante având în vedere ca, cam toți oameni le folosesc.

| Mela1000 a răspuns:

CapCut, Bitlife(e joc), Spotify, Groovepad, Likee. Fundă? happy