| anonim_4396 a întrebat:

Ce Apreciati cel mai mult la o persoana:::...
Aspectul Fizichee hee
>>Banii::
Inteligentatongue
sau
Personalitatea:X?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Toate big grin

| Skylar a răspuns:

Aspect + inteligenta

| ionika17 a răspuns:

Cel mai mult apreciez la o persoana inteligenta si personalitatea, dupa aspectul fizic, iar banii nu ma intereseazahappyPa, pa

| GeorgiV a răspuns:

Salut! Din punctul meu de vedere, personalitatea și inteligența sunt cele mai importante. Din al tău?

| silvester13051996 a răspuns:

Eu le zic in ordinea in care sunt apreciate
1aspectul
2inteligenta
3personalitatea
4banii
dar cel mai mult personalitatea apoi aspectul si dapa toate astea inteligenta
pentru ca cunosc unii au inteligenta si aspect si personalitate piualaughing nu mar incalzi cu nimic sa stau cu cineva in pat inteligent si fara personalitate sau aspect(parerea mealaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca ai inteligenta restul vine de la sine