| roxanaaa a întrebat:

Poate ' o sa va para aiurea. si categoria' dar mi se pare mie ca e oklaughing voi la o persoana apreciati caracterul ' sau aspectul fizic? de ce intrebare. thinking pentru ca e care ma int. si parerea altora eu ' prefer mai mult caracterul '.

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Si eu prefer tot caracterul mai mult.conteaza sa te intelegi cu persoana aia si aici frumusetea nu prea ajuta happy
Bine, asta nu inseamna ca daca are un caracter de nota 10 si arata urat o sa fiu cu el. laughing trebuie sa le aiba pe amandoua intr-o proportie aproape egala happy
:*

13 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Caracterul conteaza pentru mine. @BiUtsSa, sa zicem ca e o persoana frumoasa fizic cea care merge cu tine pe strada, ca lumea se uita la aspectul fizic... dar daca acea persoana incepe sa tipe sa se strambe etc.lumea unde se uita? la aspectul fizic sau la caracter?

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Pai prima oara cand cunosti pe cineva iti sare in ochi aspectul fizic, caracterul il descoperi ulterior dar eu zic ca caracterul conteaza foarte mult. dar asta nu inseamna ca aspectul trebuie sa fie unul de cea mai proasta calitate.tongue

| Xonia a răspuns:

Acum sincerthinking
Daca imi place caracterul si el la fata si corp e urat? Adica totusi vreau pe cineva cu care sa pot iesii pe stradahappy, ca doar nu ies numai cu caracterul lui pe stradalaughing
Si pentru mine caracterul e cel mai importand, da conteaza sa fie si putin frumusel:p

| ghineanamaria a răspuns:

Noi fetele cred ca preferam caracterul(asa prefer eu)Dar baietii se uita numai la aspectul fizic. E adevarat ca sunt si unii baieti care apreciaza mai mult caracterul dar sunt foarte greu de gasit asa cum si dragostea adevarata e greu de gasit. Oricum eu prefer caracterul si partea fizica nu ma prea intereseaza asa de mult.Doar ca sunt inebunita dupa baietii care au ochii fff frumosi si vb politicos.Incolo nu ma mai intereszeaza nimic doar sa nu fie urat rau de tot.

| bau0217 a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu acea persoanathinking Daca vrei sa te distrezi cu ea logic ca (virgula) caracterul! Dac vrei ceva mai mult... aspectul fizic devine destul de importantwinking

| anonim_9012 a răspuns:

Apreciez la o persoana si una si alta, una fara alta nu merge. Ce folos ca e frumos, daca are un caracter aiurea, se pierde tot farmecul. Si invers ce folos ca are un caracter de aur, daca arata a naibii da rau. big grinhappy

| annammaryya a răspuns:

Pai ambele in egaal parte ca doar frumos si nesimtit nu-mi place si nici urat sa nu fie si din fericire baiatul de care imi place le are pe amndoua e putin cam inganfat da na nime nu e perfect

| Liviuuuuu a răspuns:

In primul rand aspectul, sa nu fie foarte urata(potrivita) dar si caracterul(sa nu fie cu tine doar pentru bani etc.)

| BiUtsSa a răspuns:

Adevaru e ca, caracterul conteaza mai mult... da totusi cand iesi cu el pe strada se uita cineva daca e bun la suflet? laughing

nu stiu eu zic ca sunt necesare amandoua in egala parte love struck

| BiUtsSa a răspuns:

Da ciprian ai dreptate da totusi trebuie sa arete si bine, pentru ca daca o persoana nu este cat de cat frumoasa...crezi ca ii pasa cuiva de caracter? poate nici nu ajungi sa vrei sa o cunosti sadnu stiu asta e parerea mea

| roxanaaa explică:

Baiatu cu care stau e dragut dar foarte de treaba' thinking si doar va intrebare ce ati prefera voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aman2
in primul rad la o persoana se vede aspectul fizic
in primul rand trebuie sa arate ingrijita, apoi la caracterul conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca e mult mai important caracterul, frumuseata e trecatoare mai mare e rusinea sa iesi undeva cu o persoana frumoasa, placuta la aspect dar in momentul in care deschide gura sa dea dovada de prostie, asa cu o persoana mai uratika care stie sa te faca sa te simti bine in prezenta lui care stie sa vorbeasca eu zic ca ai fii mult mai castigatwinking