| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca mai nou imi tot apar reclame de la ceva site-uri pe care nu am intrat, dar site-uri cu haine, nu vreau sa imi mai apara si problema este ca imi apare pe site-urile de genu olx zara okazii

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Prajiturelele sunt de vina, acele cookies despre care scrie pe orice site, ele inregistreaza cautarile tale si apoi iti sugereaza produse. Poti instala AdBlock, pe Chrome, Firefox sau Opera, dar si asa o sa apara unele reclame, nu atat de multe ca pana acum.

| catalinus13 a răspuns:

Ceva de genu : ai google chrome simplu frate:
1.te duci la setari
2.dai pe extensii
3.stergi ce nu ai nevoie de acolo
4.dai pe magazin
5.scrii Adblock
6.selectezi extensi
7.dai sa il adaugi Adblock +
8.astepti si gata nu o sa mai ai probleme cu siturile de de cumparaturi