| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot taia site-urile unde am intrat? Adica acolo unde scrii pagina unde vrei sa intrii (ex. www.google.ro), daca dai pe sageata aia in jos de langa, iti apar toate site-urile pe care ai intrat. Si eu vreau sa nu mai apara. Sunt unele calculatoare unde iti apar site-urile pe care ai intrat si langa un x, unde poti sterge site-ul respectiv, sa nu se mai vada ca ai intrat pe el. Va rog cum fac si eu rost de programul sau ce o fi ala?

1 răspuns:
| Claudion a răspuns:

laughing nu stiu daca e asa dar ce mi-a trecut mie prin minte e ca ai 11-14 ani si tragi cu ochiu la situri cu 3 de x si parintii tai/fratele/sora stiu/stie sa umble pe calculator si tie frica sa nu te prinda. asta e ce mi-a trecut prin cap. dar nu stiu ce browser folosesti tu, de aici se vede ca ai 11 ani, ia-ti un opera si cand dai istorie poti sa stergi pe ce ai intrat sau poti da clik dreapta pe acel + pentru tab si tab privat si nu se va salva in istorie.practic cu tab privat nu ai fost/intrat pe acel site...