| daηă a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa-mi recapat increderea in mine? straight face

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi documentarul the secret.

| Esperança a răspuns:

Bună,
vezi că este aici o persoană care a pus o întrebare, sau mai bine zis a dat un răspuns complex la cum să îţi recapeţi încrederea în tine.
http://www.tpu.ro/......o-facea-o/

Mai poţi citi şi articolul acesta: http://butterflycolor.wordpress.com/......o-recapat/
Sper să te ajute, Baftă!

| SweetieBeibby a răspuns:

Hmm,pai in primul rand trebuie sa te feresti de vorbele rele ale oamenior adica nu trebuie sa bagi in seama tot ce iti spune un om pentru ca poate o face cu rautate,trebuie sa ai incredere in tine si vei vedea ca si altii vor avea incredere tine, trebuie TU in primul rand sa te simti bine si vei vedea ca oamenii din jurul tau vor vedea asta, daca un om rade de tine cum esti imbracata nu-l baga in seama, capul sus, mergi drept cu mandrie, asta esti tu si nu ai de ce sa te feresti. daca tie iti place cum arati nu conteaza parerea altora.dar astanu inseamna ca trebuie sa te gandesti numai la tine si sa faci ce vrei tu..asculta si parerea altora si incearca sa vezi partea buna a lucrurirlor. sper c ti-am fost de folos..asa ca incearca sa fi tu insati si vei vedea ca totul va fi bine!