| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face dacă primesc doar 25/50 notificari pe snapchat, deși când într-un în aplicație am mai multe notificari noi, va rog, dau funda

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Dacă primiți doar o parte din notificările Snapchat, există câteva lucruri pe care le puteți încerca pentru a remedia această problemă:

Verificați setările de notificare în aplicația Snapchat. Asigurați-vă că sunteți abonat la notificările de care doriți să primiți. Pentru a face acest lucru, deschideți aplicația Snapchat, mergeți la Setări și apoi la Notificări. Asigurați-vă că opțiunea de notificare pentru fiecare categorie de notificare este activată.

Verificați setările de notificare pe dispozitivul dvs. Verificați dacă setările de notificare pentru Snapchat sunt setate corect. Verificați dacă sunteți conectat la internet și dacă rețeaua dvs. funcționează corect.

Actualizați aplicația Snapchat la cea mai recentă versiune. Uneori, problemele cu notificările pot fi cauzate de o versiune mai veche a aplicației. Asigurați-vă că aveți ultima versiune a aplicației Snapchat instalată pe dispozitivul dvs.

Încercați să reinstalați aplicația. În unele cazuri, reinstalarea aplicației poate ajuta la rezolvarea problemelor cu notificările.

Dacă niciuna dintre aceste soluții nu funcționează, contactați suportul tehnic Snapchat pentru ajutor suplimentar.