| Jessie1234 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 si de o saptamana nu mai primesc notificari de la Snapchat atunci cand am ecranul inchis. Cand primesc un snap, se aprinde ecranul si atat, nu apare nici un fel de notificare cum ca ar fi de la snapchat.Trebuie sa intru in aplicatie sa vad daca mi-a trimis cineva ceva.
Stie cineva ce-i de facut?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Ai funcția Econom. energie activată? Sau fubcția "Nu deranjați "?

| Jessie1234 explică (pentru Iunix):

Nu. nici una nici alta nu o am activata.

| Jessie1234 explică (pentru Iunix):

Nu

| Maria1300 a răspuns:

Am si eu aceeasi probleme si credeam ca sunt singura. Nu stiu care e cauza