| Andromedda a întrebat:

Ce as putea scrie la un proiect cu pacea mondiala?(dati-mi niste idei de la voi sau linkuribig grin)
mersi.happyFundita...

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Si eu am avut un proiect cu pacea mondialahappy

nu mai stiu exact despre ce am scris

dar de pe google am luat si eukiss

cauta si gasesti

| Andromedda explică:

Mersi de ajutor...

| romanionu a răspuns:

Pace mondiala?laughing
Mi se pare cam stupida tema pentru un proiect cat timp niciodata nu va fi vesnic pace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fi creativa! scoate de pe net imagini si scrie un eseu scurt, dar la obiect despre pacea tarilor, sau despre uniunea europeana, informati care le gasesti pe net! sper ca am fost de folos! paaa