| papuciirupti a întrebat:

Ce asteptari aveti de la 2016? care sunt visurile care vreti sa vi se indeplineasca?

31 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Orice lucru bun care ti se intampla e un mic vis indeplinit. Viseaza cat mai des!

| RAY a răspuns:

Sa imi gasesc marea iubire care n-am gasit-o inca, pe bune vreau sa am ceea ce imi doresc si sa nu pierd pe nimeni drag mie

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Ma omule tu imi citesti visele? laughing asa sa ne ajute Dumnezeu

| RAY a răspuns (pentru papuciirupti):

Amin man, sper si eu, cu iubirea nu cred, nu ma plang dar nu cred ca o voi gasi in viata asta

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Niciodata sa nu spui niciodatawinking o sa apara cand nici macar nu te vei gandi

| Nitunitu a răspuns (pentru RAY):

Undeva pe lumea asta marea iubire te asteapta, deschide-ti ochii si nu iti pierde speranta.

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Ia-ti o lupa si asculta la nitunituwinking stie el ceva

| RAY a răspuns (pentru Nitunitu):

Amin,doamne miai iluminat viata, desi sunt in restante cu curentul

| RAY a răspuns (pentru papuciirupti):

Eu nu cred, e bine ca cred alti

| papuciirupti explică (pentru RAY):

E criza si te intelegewinking
cand vei crede se va intampla

| J0B0MAT a răspuns:

Waai,vreau si eu sa fiu campionul anului laughing)De fapt, userul anului.In fine...
Eu vreau multe, dar nu le spun ca nu e bine sa spui dorintele tongue
Poate o sa vad vreo stea cazatoare si de data asta o sa imi indeplineasca o dorinta.Macar una mica.laughing

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Tu vei fi userul anului
nu e bine? e un mit.
spune si o sa ti se indeplineasca mult mai usorwinking
stele? mhhh laughing. sa fim veseli tot anul si mereu cu glumele la noiwinking laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Vreau sa rid mult, vreau sa rid cit am ris pina acum o viata intreaga.

| papuciirupti explică (pentru gemeni6226):

Asa sa fie. chiar ai de ce rAde rolling on the floor

| gemeni6226 a răspuns (pentru papuciirupti):

happyin orice caz de 1 ianuarie am ris de m-am prapadit sper ca tot anul sa iasa asa-mai mult nu-mi doreschappy

| papuciirupti explică (pentru gemeni6226):

Ma bucur. pe langa veselie mai ai nevoie si de altelewinking

| CristinaSNC a răspuns:

Sa iau bacul si sa imi fac cat mai multe amintiri frumoase alaturi de oamenii pe care ii iubesc big grin

| papuciirupti explică (pentru CristinaSNC):

Bafta!
sa il iei cu nota cat mai marewinking

| CristinaSNC a răspuns (pentru papuciirupti):

Multumesc mult! love struck
Tu ce astepti de la 2016? big grin

| papuciirupti explică (pentru CristinaSNC):

Imi multumesti pentru ce? laughing
astept multe avand in top sanatate, familia aproape, si iubire.
tu ce asteptari ai?

| Nitunitu a răspuns:

Sa pot sa ajut cat de multi oameni pot si sa fiu mai vesel.

Sa ma astept in fiecare clipa la plecarea catre Dumnezeu in Rai si in acelasi timp sa imi petrec fiecare clipa pe pamant cu un scop, acela de a face oamenii sa realizeze in ce loc minunat traiesc indiferent de probleme...

| papuciirupti explică (pentru Nitunitu):

Un inger pe pamant

| Nitunitu a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu sunt inger, sunt un mare pacatos. L-am acceptat in inima pe Hristos si imi las viata ghidata de el. Nu merita nimeni sa sufere cand exista calea luminii si a fericirii.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Să fiu campionul anului pe TPU big grin

| papuciirupti explică (pentru AdrianPanaintescu):

Daca asta te satisface, bafta dar sa stii ca trebuie sa si muncesti pentru implinirea viselorwinking

| AdrianPanaintescu a răspuns (pentru papuciirupti):

Exact. Mă poți contacta dacă vrei un cadou de la mine.

| Ode34 a răspuns:

Sa iau examenele cu nota maxima, 10! Doamne ajuta! big grin

| papuciirupti explică (pentru Ode34):

Bafta si mult succes

| RenameMe a răspuns:

Să îi am pe cei dragi aproape şi să fiu sănătoasă ca să pot face tot ce îmi propun happy

| Lucian30 a răspuns:

Visul meu este sa mor.