| ghem a întrebat:

Ce atata tam tam pentru niste raspunsuri care cica tebuiesc cenzurate? ce atata vanzoleala pentru niste raspunsuri date uneori din amuzament sau la plictiseala? ce i cu fitele astea pe unii admini? cica era un site unde gaseasi unele variante la intrebarile tale, unele raspunsuri, plecai d ela ceva. acum cand intru pe TPU vad numai tipi si tipe avide de puncte si sa ajunga mai erpede favoritui adminilor sau te mri cine stie ce experti:-J iar pentru admini, daca un user mai obosit asa... reclama alt user ca vaiiiii nu stiu ce i a facut, imediat cenzureaza raspunsurile ...ma mir ca isi gasesc minunatii admini timpul necesar sa aprobe sau nu raspunsurile userilor luati in colimatoriu. ma surprinde faptul ca s au impus reguli de scriere. a ajuns comunismul si la voi draga admini TPU? sau faceti si voi p[arte din generatia baietelului cu numarul 20 de milioane? uau... pun pariu k n ati auzit si nici macar nu stiti cine e sau de unde e sau in ce an s a nascut dar n are importanta, pentru ca voi, atotputernicii admini verti domni este TPU...pana vor pleca toti userii normali la minte.
ah...trist, nu-i asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tam tam se face din cauza Ralucai, pentru ca ea decide cine sa posteze si cine nu.Si daca ei nu ii convine taie si spanzura.cam asa vine. i don't give a dam.

Legiuitoarea, ghem e inregistrat dupa 27 aprilie.Sunt sigur ca a avut timp sa citeasca si ce ii spui tu.Reciteste tu daca tot iti place sa citesti FAQ si altele.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe site se pun intrebari serioase dar si de amuzament
Legiuitoarea are dreptate, sunt niste reguli pe care trebuie sa le respectam toti.Nu e nimeni obligat sa ramana aici, dar cine ramane trebuie sa accepte regulamentul site-ului.

mlm
| mlm a răspuns:

Intradevar nu trebuie cenzura in adevaratul sens al cuvantului, dar raspunsurile se dau in limita bunului simt, nu in forme de nepolitete sau mai stiu eu ce cuvinte de jargon, daca vretti sa dati raspunsuri la intrebari, fiti cit mai pe subiect si cit mai clari. Aveti bun simt fata de cei mai in varsta ca voi si chiar de cei mai tineri de pe site, dupa cum vedeti sint multi adolescenti pe site.

| smaranta a răspuns:

Ce-i aia "atrocitati" ghem?happy

| adi_7507 a răspuns:

Multa minte va mai trebuie. get a life.
Chiar nu inteleg cum ganditi. De ce mai intrati pe site daca nu va place? De ce trebuie sa fie asa cum vreti voi? Fiecare persoana are pareri diferite si niciodata nu vor fi multumiti toti.
Fara reguli nu se poate face nimic!

| ghem explică:

N am nevoie sa ma documentez. pur si simplu se exagereaza prea mult! devine penibil serios. ori faceti din TPU -ul asta al vostru un site ca lumea, fara tot felul de atrocitati ori se duce to hell.

| ghem explică:

Rules are for sissies sau stupid. in traducere pentru cei care nu stiu thaaaaaaaaaaaaaastraight face

| ghem explică:

Draga raluca,

whatever:-J

adio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fii atât de radical în afirmații.
Îmi asum responsabilitatea în ceea ce am să-ți spun: acest site are un regulament care trebuie respectat de toate persoanele care intră, devin membri sau sunt doar musafiri. Regula este una pentru toți.
Nu vreau să iau locul adminului, însă îți recomand să citești: Home / Contact / Întrebări frecvente / Ce este / Termeni și condiții / Vă mulțumim / Blog Tpu.ro. Toate astea le găsești în josul pagini, în partea stângă.
Acolo găsești toate informațiile privind funcționarea acestui site, rolul său și multe altele.
Spor la documentație.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca trebuie oleaca de cenzura.altminteri iese o balacareala aici cum s-a mai Intamplat de altfel. dar cu paratul as vrea sa fim anuntati si sa avem dreptul la replica, si In felul acesta ma simt si atentionat totodata.