| Esperança a întrebat:

Chiar aveam nevoie de o schimbare! Multumim dragi admini pentru inca o imbunatare a site-ului si anume "Ignora user". Asta inseamna ca daca dam acolo acel user nu ne mai poate da mesaje, raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/blog/?p=2543

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa punem capac celor care nu au pic de minte si au chef de misto.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Asta-i ca la "userii suspendati", isi vor face alte conturi pentru a raspunde!

| Esperança explică:

Super. asa mai iti vine sa intri pe TPUhee hee

| Esperança explică:

De ce? Ca nu mai poti tu sa jignesti pe cine vrei?

| Esperança explică:

laughing 1. NU II VETI MAI VEDEA INTREBARILE
2. Nu ii veti mai vedea raspunsurile.
3. Nu va mai putea raspunde la intrebarile voastre.
4. Nu va mai putea da reply la raspunsurile voastre.
5. Nu va va mai putea scrie mesaje directe.

deci nu va fi frustratwinking

| Esperança explică:

Tu probabil ca da, dar el pe ale tale nu.

| Yep a răspuns:

Da.Este o functie asemanatoare cu cea de "ignore" de pe Yahoo Messenger.

| Pisique a răspuns:

Dacă dăm pe acel buton, el/ea nu te mai poate contacta, nu mai poate răspunde la întrebările tale etc. etc.