| AlexandraCroft a întrebat:

Ce ati alege intre o prietenie adevarata sau o dragoste adevarata? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| LadyBee a răspuns:

Cu siguranta prietenia adevarata...adica cu iubitul te poti certa dar cu o prietena adevarata nu!
sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Nu stiu ce asi alege. adica o prietenie e importanta, dar dragostea? dragostea e ceva mai presus de toate.nu imi doresc sa fiu pusa in situatia asta si nu vad de ce te-ar pune cineva sa alegi.prietenia e prietenie si dragostea e dragoste. daca exista dragoste accepti orice pentru celalalt (chiar si o prietenie cu cineva care nu-ti place).iar o prietenie adevarata nu are cum sa te puna sa alegi.te pup... sper ca te-am ajutat.

| andreea_2420 a răspuns:

O prietena adevarata, pentru ca oricand te poti certa cu iubitul