| Grasutza a întrebat:

Ce ati dori sa fiti intr-o alta viata?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

As vrea sa fiu ceea ce mi-am dorit sa fiu in viata actuala si nu am reusit...sad... dar tot eu.winking

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Actor de filme porno si tu sa fii partenera mealaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Musca...as trai cateva minute, as vedea cum e sa fii musca, dupa cateva minute m'ar omori cineva si as putea sa'mi aleg alta viata laughing

| Leea1234 a răspuns:

Sotie de bogatas!
sa nu am griji... poate doar sa am grija sa nu intarzi la coafor...si sa nu pierd avionul cand ma duc sa -mi cumpar haine de la milano!

| xibalba a răspuns:

Barbat.

| MM a răspuns:

Tot eu, cu acelasi corp si acelasi suflet.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu pisica.sa am 9 vieti. ce bine o filaughing)

| antonius74 a răspuns:

Intr-o alta viata, mi-as dori sa fiu o femeie frumoasa si fiica unui urmas de-al lui Bill Gates big grin

| denisa_2911 a răspuns:

Pasare calatoarehappyhappyhappy...sa zbooor sa fiu liberahappyhappyhappy... tu? pup

| Crisu_8081 a răspuns:

Un inorog.

| angella1972 a răspuns:

Fluture, sa pot zbura, sa vad meleaguri noi, lumea sa se mire de frumusetea mea, sa ma bucur de flori si de soare...

| AdeLina a răspuns:

Monica Columbeanu happy... Dar mi-as schimba lumele ca nu'mi place cacofoniatongue... Glumesc... Probabil ceea ce sunt si acum pentru ca ma multumesc cu atat... Nu m-as supara daca intr-o viata viitoare as avea un animal de companie (am deja unul =tata, dar nu ma satisfacelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot eu dar sa fiu mai indrazneata si mai increzatoare in fortele proprii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inger.Sa ma pot afla oriunde, oricand, sa patrund in ganduri. Ce minunat ar fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu o actrita in koreawinking