| mentholinks a întrebat:

Ce ati face daca ati fi voi Dumnezeu?

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Conferinta de presa, sedinta cu parintii, de toate.
Nu m-as ascunde de oameni, ca nu-s retardat, sau imaginar.
A, si as trimite popii la munca. Astia nu reprezinta nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca cineva ar fi Dumnezeu, cu atat mai putin eu, ar face exact ce a facut si El.

| SilentRain a răspuns:

A-și radia omenirea de pe suprafața pământului

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Pe mine sper că nu că eu te iubesc.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fac excepți big grin
Păcat, eu nu iubesc oamenii care folosesc cuvântul *iubesc * asa ușor

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ok admit am exagerat cu acest cuvânt da sa ști că îmi ești draga :p

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Deh 'nimic nou, am mai văzut ca tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nop sunt limited editionwinking

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ironia sorti, nu cu mult timp în urma la fel ma aburea unul cu aceais teorie, chiar de la tine din județ
https://1.bp.blogspot.com/......da4158.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu te abures cu nimic sa ști că nu ai deloc fler, mai încearcă ..am zis că îmi ești draga atata tot, nu știu cu ce încerca tipul respectiv să te aburească dar eu o spuneam la modul cel mai sincer, așteaptă atunci pe cel "special"
https://images.app.goo.gl/cswKPm5qjV23pYLX9

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Ete fsss 'se putea mai rau de atât
https://starecat.com/......laurie.gif

| oglindasultanului a răspuns:

Fiecare om isi construieste cumva un teritoriu de actionare privat unde face ce vrea din ceilalti.

| FreddieM a răspuns:

As demisiona.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme79 a răspuns:

Hmmm câte nu ași face pai sa incep cu inceputul happy mi ași dori să fim mai buni unii față de alții și să fim sănătoșii cu toții nu știu ce anume ași putea face dar sa ajut pe toată lumea cred că mi ași dori cel mai multhappy