| Rowenna a întrebat:

Ce ati face daca cineva v-ar spune ca sunteti prost\proasta?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Ii trag un pumn peste fata...asa sunt eu mai explozivbig grin

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

L-as intreba, ca-n Morometii: pe ce te bazezi?

| mona a răspuns:

Nimic,as ignora persoana

| Mangustă a răspuns:

El/ea va avea sanse in politica daca tot ii place sa vorbeasca fara argumente sau cunostinta de cauza.
Poate doar un sarcastic "Jos palaria" in fata intelepciunii celui ce a zis.

| Wøodenpints a răspuns:

Să-mi spună doar aşa, fără argumente? Păi, la început probabil îl/o ignor. Dacă-mi aduce argumente, îl/o contrazic. Dacă insistă, fără argumente îl/o bat.

| Dariusuu a răspuns:

Crezi ca ar conta?

E parerea lui /ei.

O noapte linistita iti doresc.

| alexs99 a răspuns:

Nimic,as ignora acel om.

| drogh a răspuns:

Nu contează nişte vorbe în vânt. Ignoră-le şi treci mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aş ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ignori persoana respectivă, nu bagi toţi proştii în seamă.
Te pup!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

O asemenea replica pur si simplu, nu merita raspuns.

| Chronicles a răspuns:

Nu-i dau importanţă persoanei respective.

| NikolasXD a răspuns:

Nmk

| NikolasXD a răspuns:

Ca stiu

| Biankka a răspuns:

Hey!
Întrebarea ta mi-a adus aminte de o conversaţie între mine şi altă persoană. Aceasta mi-a spus că sunt proastă, iar eu am reacţionat destul de negativ, având în vedere faptul că această persoană nici în ziua de azi nu vorbeşte cu mine dintr-un motiv simplu: i-am spus că e un bădăran.

| theona13 a răspuns:

L as face sa regrete ce a vorbit prin injosirea lui nu inainte sa ma intreb care a fost motivul care l a determinat sa ma faca asa.