| Dan a întrebat:

Ce ati facut in vara aceasta? Eu m-am distrat de minune la munte(cateva zile), aer curat, liniste si am raspuns pe TPU. happy

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

In aceasta vara n-am fost placata nicaieri, insa nu pot sa spun ca nu mi-am ocupat timpul in mod placut si folositor.
Am lucrat in gradina, am primit musafiri, am citit, am navigat pe Internet si am raspuns, cu precadere, la intrebarile prietenilor virtuali din aceasta comunitate.
Din pacate si la noi a fost cald, fata de temperatura obisnuita la munte, asa ca nu am fost la plaja. Aerul a fost mai respirabil, in jurul blocului sunt multi brazi si mesteceni care purifica aerul.
Ma bucur ca te-ai distrat Dan, aveai nevoie sa-ti incarci din nou "bateriile" pentru perioada urmatoare.
Sper ca si cei cu mai putini bani, care nu au putut din motive obiective sa plece de acasa, sa poata sa se recreeze si sa ajunga, impacati cu situatia, pana vremurile de criza, vor fi "plecat" de pe meleagurile noastre.
Multa sanatate si un gand bun tuturor userilor TPU.

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Si eu am fost zilele astea la munte love struck (de aia am cam lipsit dpa TPU laughing )
A fost super vara asta si chiar imi pare rau ca se termina sad. Si trebuie sa incepem scoala... crying(( UN adevar care doare sad
Oricum m-am distrat super tare big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Ma bucur pentru tine, eu cu toate ca locuiesc la mare nu am putut merge la plaja caci am un bebe, cand ne-am planuit sa mergem la munte a plouat, prin urmare am iesit doar pe aici pe colo ca de obicei, vom merge in concediu mai tarziu.

| anad a răspuns:

Am fost in vacanta pe care mi-am dorit-o tot anul: In Grecia la Marea Egee, excursii in nordul Greciei si la Atena! In rest rutina zilnica si cate o incursiune pe TPU printre ele, din cand in cand cate un film online si tot mai rar la televizor la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat acasa si m-am relaxat(aveam mare nevoie de asta), mi-am vizitat verisoara(ne vedem doar de 2 ori pe an), azi plec din nou(reuniune de familie; voi intalni cateva persoane pe care nu le-am mai vazut de ani buni) si am stat pe TPUhee hee.