| anonim_4396 a întrebat:

Ce au toti cu moldovenii( nu aia din Republica Moldova)? Orice ziar citesc pe net vad ca daca e ceva de un moldovean toti incep sa injure si cand e despre un ardelean/oltean toti il felicita.
ps:Sper ca nu incepeti sa injurati.

2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Nu ştiu cum poţi avea ceva cu moldovenii când ştii că au muzică aşa mişto:
http://www.youtube.com/watch?v=8Fk680HkOpY&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.multi ii condamna p moldoveni si ii considera niste persoane insensibile fara sentimente.dar nu stiu dece.pentru ca nu toti moldoveni sunt asastraight face