| JustinBieberFanForever a întrebat:

Ce aveti cu mine, eu nu v-am raportat, nici macar nu stiu cum.fiti seriosi, am intrat pe siteul asta sa imi fac prieteni si cei ce il plac pe justin.acum ma acuzati pe nedrept.imi e sila de voi.nu ma intereseaza ce intrebari puneti, eu nu v-am raportat ma jur.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă nu îți place, de ce naiba nu ne faci un bine la toți și te cari naibii de aici cu Justina ta și cu întrebările tale de rahat?

Tu ai început prin a ne jigni că nu suntem fani înfocați ai lindicului ăluia cu voce de fetiță violată. Ți-ai făcut-o singură cu mâna ta. Scutește-ne!

Baftă

| Crisis a răspuns:

Copile frustrate obsedate de Jb... dati pe butonelu' rosu pe care scrie "x", dreapta sus.

| Sconcsiş a răspuns:

Pe site-ul ăsta nu există fani de Jasmine Bieber.

| ÐÿÅ a răspuns:

Da unii nu stiu de ce nu il plac pe Justin Bieber si daca vad ca ai poza cu el nici nu te accepta ca prieten.NICI EU NU_I INTELEG sad

| MaraSM a răspuns:

Uite si eu sunt o fana de-a lui Justin, dar draga mea nu stiu cum sa te iau ca tie trebuie sa-ti explic mai rar. Eu vreau ca Justin sa aiba cati mai multi fani, dar nu obsedati si nici bataia de joc a altora. Vreau sa-ti mai zic ceva ce cred ca poate te va schimba un pic si nu vreau sa te superi pe mine.
Daca tie iti place mult de tot Justin, nu ar trebui sa iei in considerare tot ce spun altii despre tine sau Justin si ce daca noua ne place de Justin si ne place vocea lui asta nu in ca noi nu asc si altfel de muzica sau ca nu ne uitam si la altii din jurul nostru.
Nu uita ca nu este frumos sa-i jignim si pe altii daca lor nu le place Justin adica totusi este ca si cum le-ai incalca intimitatea deoarece toti avem dreptul de a alege. Ei poate nu au gasit "ceva-ul" acela pe care Justin il are si poate nici nu va ajunge la ei. Eu iti spun ca nu trebuie sa fii suparata, fi fana in continuare si incearca sa nu mai pui la suflet tot ceea ce se spune despre Justin.
Cum ti-am spus ca si ceilalti au dreptul sa aleaga ce vor si unii comenteaza ca sunt smecheri, altii ca nu au ce face, altii ca sunt invidiosi, altii ca-si spun parerea si altii care vor sa te faca sa nu il mai placi.
Nu trebuie sa te certi cu prietenii pentru ca nu il plac pe Justin, deoarece asta este cea mai mare tampenie si nu doresc raul nimanui si nici nu vreau sa se supere pe mine nimeni, vreau doar sa se inteleaga ca nu trebuie sa-i criticam pe altii ca nu il plac pe Justin si ceilalti trebuie sa inteleaga ca nu toti asculta ce vor ei.
Sper ca te-am lamurit, sa ai o seara buna si sa fi fana Bieber in continuare ca noi stim ca merita. Pa Paoh go onhappy

| Phoenix_7955 a răspuns:

Doanme! Cum sa iti place de ciudatul asta,, JustinBieder"? E oribil nu il sufar! phbbbbt