| MrHello a întrebat:

Ce bauturi preferati? dau funda :X

Răspuns Câştigător
| RobyUhtred a răspuns:

Suc:coca cola
Alcool:Ursus, Golden Brau

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Lipton,nestea,sampanie si vin rosu dulce/demidulce, limonada, ceaiuri de plante

| RobertMoon a răspuns:

Vinul dulce gen Lacrima lui Ovidiu, Sange de taur etc, Lichior crema de whiskey, iar ca suc imi plac sucurile de citrice in general.

| Anonimuserr a răspuns:

Apă plată
Ceaiuri Nestea, Lipton şi atât
Suc, Pepsi.

| Sociopat a răspuns:

Bere

| Daniellllll1 a răspuns:

Apa
Sucuritongueepsi/Coca-cola/Sprite/Fanta(portocale)
Ceaiuri: NEstea

| Legend123 a răspuns:

limonada si nectarul de piersici. iar ca si bauturi alcoolice imi place vinul thinking

| cameliaTpU a răspuns:

Coctail fara alcool, cola/pepsi, suc piersici/ananas( urasc bauturile/sucurile din comert... facaturile precum adria sau mai stiu eu ce...se simte gustul de apa chioara si aroma artificiala)

| cameliaTpU a răspuns:

Desigur si limonada sau icetea...cafea cu lapte /ness/capucino etc.