| KrYsTy2OOO a întrebat:

Ce bere iti place mai mult?
1. Timisoreana
2. Ursus
3. Skol
4. Albacher
5. Bergembier
6. Redd's
7. Ciuc
8. Bucegi

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

3.La cutie.

| mona a răspuns:

Redd's

| foxsilver a răspuns:

Eu acum ce sa-ti raspund,ca traiesc in tara unde se face cea mai buna bere din lume, Cehia?!
Gambrinus este berea cea mai populara aici, in toate barurile, daca ceri o bere(fara sa precizezi de care vrei), iti este oferita Gambrinus.Ca sa nu mai spun ce gust are cea nefiltrata!

| Woodenpints91 a răspuns:

Din ce-ai enumerat tu acolo, îmi place Timişoreana, Ursus, Skol, Bergembier, Ciuc şi Bucegi.
Albacher e alba-chioara, dupa prima gură deja nu mai are acid.
Redd's nici nu se poate numi bere. E o chestie dulce şi greţoasă pe care o beau oamenii care vor să simuleze băutul de bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redd's imi place.Doar sunt femeiebig grin
In rest,cum nici voua (barbatilor, in general) nu va place "chestia aia dulce si gretoasa", nici mie nu-mi place berea "normala" gen Timisoreana, Skol, Ursus etc.E prea amara pentru gustul meu.

| IngerG a răspuns:

1 Calsberg 2 Tuborg

| radutiulian a răspuns:

9.Beck's