| Emeraude a întrebat:

Ce bloguri interesante mai cunoasteti? Ce va place sa cititi pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu spun ca am ceva bloguri interesante la care sunt abonat. Pentru a vedea care sunt ele am blogul scris la profil. Nu postez aici sa nu se considere spamm. Imi plac blogurile care atrag atentia asupra unor lucruri ignorate de multi sau tratate cu superficialitate.

Cel mai mult imi plac blogurile gen jurnal. Cele care te fac sa descoperi cum gandeste un om si totodata sa vezi supararile si frustrarile dar si momentele placute din viata lui.