| CalinaXandra a întrebat:

Ce cadou ar merge pentru o soacra? Sunt în pana de idei
Are 55 ani, nu e nici prea cocheta. Nu folosește parfumuri, creme sau produse make up. Haine... i-am luat acum 2 ani o pijama. Nu a folosit-o niciodată. Anul trecut un trening, am văzut-o de vreo 2 ori cu el dar e mai batranicioasa.
Florile nu îi plac.

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Niste Plutoniu, dar apoi tu sa nu mai stai acolo. In forma de bibelou, sa il puna in vitrina, si...

Asta daca te-a suparat, daca nu, da-i o cutie de bomboane Roshe si gata, ca gestul conteaza doar.

| Simpatic a răspuns:

Un bilet la concert Fuegowinking

| Lupică27 a răspuns:

O lumanare din aia cu capac.

| CalinaXandra explică (pentru Lupică27):

O păstrez pentru tine

| Lupică27 a răspuns (pentru CalinaXandra):

Multumesc, esti o scumpa dar pastreaz-o tu ca n-am nevoie.