| MonyMoniq a întrebat:

Buna Tpu....as vrea sa-i fac un cadou prietenului meu de ziua lui de nastere. M-am gandit la o perna in forma de inimioara dar nu avem poza impreuna....si m-am gandit sa pun o poza cu mine, sa aiba ca amintire dar totusi,.voi ce ziceti? Alte pareri? Ce i-as putea oferii? Dau funda.:X

Răspuns Câştigător
| And4rr a răspuns:

Poi un ursuleti si o felicitare in care sa scrii tu o poezie. Poti sa ii dai o perina in forma de inima si pe ea sa scrie Love You.Sau un colier cu o inima si sa ai si tu una. Poti comanda dupa internet.Deci un colier cu o jumate de inima si tu sa ai cealalalta parte a inimi. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Ma, eu nu stiu ce sa zic...eu cred ca ar trebui sa-i faci un tort si sa ramaneti la tine peste noapte. Uitati-va la un film, dormiti imbratisati si ce simtiti voi sa faceti. Eu zic ca o sa-si aminteasca mai degraba de asta decat de o perna pe care probabil ca o va pune undeva la pastrat.

| andru10best a răspuns:

Nu este misto o poza doar cu tine. Faceti o poza impreuna pana atunci.

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Foarte buna ideea ta happy Ii poti da o perna cu tine pe care sa scrie si te iubesc. Apropo, la multi ani happy

| Ðewtza_ÐeywtzZa_2000 a răspuns:

I-ai putea lua si o perna cu poza ta si cu parfu tau, sau niste cesti in forma de inimioara una s-o o ai tu si una el si sa scrie ceva frumos. FUNDA