| claudiualin5 a întrebat:

Ce cadou i-aș putea cumpăra iubitei mele? Ne-am oficializat relația acum o săptămână!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Cel mai mare cadou ce il poti face este multa dragoste si iubire.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Inseamna ca i-ai daruit inelul, asa-i?
Iata un motiv excelent sa-i cumperi cercei la fel, ca sa faca un set!

| LoveSleep a răspuns:

De ce i-ai cumpăra un cadou? E singura ta șansă s-o impresionezi?

| SilentRain a răspuns:

Un sac de ceapa, sau sosete

| OldSoul a răspuns:

Tu ar trebui sa fii cel mai mare cadou al ei in perioada astalaughing
Eu chiar ii spuneam unei tipe ca eu sunt cadoul ei de Craciun laughing

| WaterDrop a răspuns:

De obicei este genul de intrebare pe care o pun fetele. Incearca sa nu o sufoci din prima luna, apoi vei plange dupa ea.

| Steregoi a răspuns:

O Biblie.

| bbnnmm a răspuns:

Un buchet de flori.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Un ursuleț de pluș și/sau trandafiri dacă ești la începutul relației