| T0T a întrebat:

Ce cadou i-ati face cuiva important de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Depinde daca este fata sau băiat si pentru cine este acel cadou. Nu pot sa ii iei cuiva din familie ceva ce i-ai lua sefului de la munca de exemplu.

1 răspuns:
| KillMePlease a răspuns:

Depinde de rasa, daca e un caine probabil ii poti darui 5 lei, dar daca e camion(deoarece cainele nu e animal)ii poti cumpara un telefon cu care sa vorbiti zilnic(deoarece bineinteles iubesti natura in special camioanele care nu sunt caini) laughing si..sa nu citesti asta, pentru ca motivelaughing