| BabyBugsBunny a întrebat:

Ce cadou sa iii iau prieteni mele ca habar n-am va rog Plssss funda+vot+orice da ca rog orice

4 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Ai putea sa ii iei un trandafir rosu si un lantisor (depinde de bugetul tau)

| Mao a răspuns:

Un lantisor de argint cu un medalion (prima litera a numelui ei).
Eu am primit unul si il ador. :]

| Ade a răspuns:

In general cosmeticele (ruj, rimel, fard, pudra, oja, parfum etc). Mai is si accesorile (bratari, cercei, coliere, esarfe, ochelari de soare, palarie etc). Electronicele (telefon, iPod, mp4, mp3, laptop etc). Cadouri simbolice (ursuleti de plus, felicitari etc). Cadouri haioase (o cana cu desene de Craciun, o perna etc). Lucruri de care sa aiba nevoie (o carte, haine, pantofi etc). Care sa simbolizeze pretenia voastra (un lantisor in care sa fie poza cu voi doua, o perna cu voi doua, o poza in rama cu voi doua etc).

| Jasminfl a răspuns:

Poti sai iei un ursulet, o flore sau milka in forma de inimioara depinde de cei place si ce preteti are!happy